Podcast otrzyma teraz nową odsłonę. Będziecie otrzymywać odcinki z podziałem na poziom zaawansowania. Już w tytule oznaczony będzie poziom językowy – odpowiednio A, B, C. Będziecie mogli więc wybrać sobie tę dawkę wiedzy, która będzie odpowiednia dla waszego poziomu zaawansowania. Zwykle uczący się wiedzą, na jakim są poziomie. Jeżeli nie zaś, to dawka wiedzy, jaką wam będę przedstawiać szybko określi także wasz poziom. Jeżeli będzie to coś zbyt trudnego, to przejdźcie do poziomu niższego. Jeżeli zaś zbyt łatwego – do wyższego.

Obecny odcinek opowiada o historii jakże popularnego święta w Stanach Zjednoczyć – święta dziękczynienia. Z odcinka dowiecie się, jaka była historia jego obchodów i dlaczego jest tak ważne dla Amerykanów. I teraz nowość właśnie – w podcaście tematyka świąt dziękczynienia omówiona jest na 3 poziomach zaawansowania A B C. Macie możliwość wybrania części na poziomie adekwatnym dla waszego poziomu. Co więcej, macie także możliwość pobrania kart pracy i sprawdzenia słownictwa. A jaki poziom należy wybierać? Według badań optymalnie jest, kiedy nowe dla nas jest około 20%. Wówczas możemy tę wiedzę nadrobić i przyswoić. Niezależnie od poziomu jednak warto jest zrozumieć i poznać dlaczego Amerykanie obchodzą święto dziękczynienia.

Koniecznie więc pobierzcie kartę pracy do dzisiejszego odcinka – każda karta jest dla odpowiedniego poziomu.

A może chciałbyś/chciałabyś wesprzeć moją działalność? Postaw mi przysłowiową kawę – https://www.buymeacoffee.com/mpodbielska


Pobierz kartę pracy - zostaw e-mail.

Zostawiając swój e-mail otrzymasz e-mail zwrotny z hasłem. Zachowaj hasło, które umożliwi Ci dostęp do unikalnych materiałów dodatkowych do wszystkich odcinków podcastu >> zostaw e-mail<<.

Thanksgiving

Rozdziały w podcaście:
00:00:00 Wstęp
00:02:44 Level A
00:06:36 Level B
00:18:40 Level C
00:28:45 Podsumowanie