Posłuchaj jak możesz podejść do nauki języka angielskiego aby zacząć mówić i swobodnie komunikować się. Wysłuchaj rozmowy z Anią, która jest osobą uczącą się. Z odcinka dowiesz się, jak nauka wygląda z jej punktu widzenia. Co działa, co sprawia trudność, z jakich metod korzysta. Zainspiruj się poradami, to może pomóc również Tobie, aby wejść na wyższy poziom językowy.

Słuchając osób uczących się, czyli takich, jak Ty, mierzących się z podobnymi problemami łatwiej można zrozumieć, co może pomóc Ci w nauce. Nie są to bowiem porady zawodowców, ale zwykłych ludzi, którzy także mają podobne pragnienia, cele ale i trudności.  Najcenniejsze jest to co sprawia nam przyjemność również podczas uczenia się. Dzięki temu podejmowanie działań mających na celu rozwój językowy staje się po prostu łatwe. Jeżeli macie możliwość opowiadania o tematach, które są Wam bliskie wówczas dzieją się cuda i zaczynacie pięknie mówić!

Pamiętajcie jednak, że w nauce należy zachować systematyczność, ponieważ dzięki temu nauka wejdzie nam w nawyk i będziemy nadbudowywać naszą wiedzę i utrwalać to, co już wiemy. Konieczne jest również systematyczne powtarzanie. Posłuchaj więc jak się rozwijać językowo, jak powinny wyglądać zajęcia, co pamięta słuchacz, jak się doskonalić, jak pracować na własnych błędach i jak się nie bać i przełamać, czy trzeba się uczyć dodatkowo?

odcinek motywacyjny